HAKKIMIZDA

2009 yılından itibaren etiket sektöründe faaliyet gösteriyoruz. Sürekli yaptığımız yatırımlar ile üretim kapasitemizi ve kalitemizi günden güne artırarak müşterilerimizin tüm etiket ihtiyaçlarına uygun çözümler sunuyoruz. Her geçen gün edindiğimiz bilgi ve tecrübeyi müşterilerimizle paylaşıp, ürettiğimiz etiketler ile ürünlerin değerine değer katıyoruz.

Baskılı ve baskısız rulo etiket çeşitlerinin üretimini yapıyoruz. Bugüne kadar birçok sektörde binlerce değerli müşterimize birbirinden farklı etiket çözümleri sunduk. İşimize özen gösterip, müşterilerimizin memnuniyetine önem veriyor, müşterilerimizle uzun süreli birliktelikler kurmayı amaçlıyoruz.

İşinizin önemli olduğunu biliyor, işlerinizde kullandığınız tüm etiket ihtiyaçlarınıza uygun çözümler sunmak için sizlerle tanışmak istiyoruz.Değerlerimiz

Doğruluk ve Şeffaflık

En büyük sermayenin doğruluk olduğuna inanıyoruz. Müşteri, tedarikçi ve çalışanlar ile olan ilişkilerimizde açık ve dürüst davranıyoruz.

İşimize Özen Gösteriyoruz

Tasarımdan, sevkiyata tüm süreçlerde işimizi itina ile yapıp her seferinde en iyiye ulaşmayı hedefliyoruz. Her bir renk tonu ve çizginin tasarımında duyulan heyecanı, üretirken biz de hissediyoruz.

Sorumluluğumuzu biliyoruz

Etiketlerin, ürünlerin tamamlayıcı bir parçası olduğunu ve ürünleri temsil ettiğini bilerek hareket ediyoruz.

Müşteri Memnuniyeti

Müşterilerimizin memnuniyetinin, işimizi iyi yaptığımızın göstergesi olduğunu biliyoruz.

Birlikte Kazanç

İşimizdeki sürekliliğin, tüm tarafların birlikte kazancıyla mümkün olacağına inanıyoruz.